Poslední čtvrtfinále v Nymburce

Ve čtvrtek večer bude uzavřen čtvrtfinálový program Českého poháru, a to polabským duelem mezi domácím Nymburkem a hosty z Kolína. Začíná se v 18:30 a přenos vysílá tvcom.cz.

Obhájce trofeje v lednu drtí tři soutěže souběžně a při vražedném tempu ho čeká už devátý zápas v rozmezí 20 dnů! Medvědi by však neměli favorita vážněji ohrozit. V lize je aktuálně tíží už sedmizápasová série porážek, trápí je i zranění a není jasné, zda nastoupí například reprezentant Šafarčík, který v sobotu nehrál ligový zápas v Děčíně.

„Vítězství v Českém poháru je jedním z našich cílů, a protože k tomu vede cesta přes čtvrtfinále, musíme zvítězit,“ uvedl před utkáním nymburský power forward Martin Kříž. „Něčí hlava by možná po vysoké porážce v Lize mistrů s Jeruzalémem mohla být dole, ale zápasy jdou v tak rychlém tempu, že si tím nemůžeme nechat komplikovat život. Proto za sebe a asi i za všechny naše hráče říkám, že ve čtvrtek bude naše hlava nahoře určitě. S Kolínem to jistě nepůjde samo a my musíme k zápasu nastoupit zodpovědně a nenechat soupeře, který nemá co ztratit, na začátku ani nadechnout.“

Comments are closed.